Doniczki

Doniczka. Niby nic takiego a dobrze dobrana jest znakomitym elementem dekoracyjnym, który każdemu wnętrzu może nadać charakteru i nieprzeciętnego uroku. 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo doniczki i osłonki na przykład firmy LAMELA czy Propsperplast, a są to produkty najwyższej jakości, wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Naszych Klientów zachwyci bogate wzornictwo, różnorodność barw i rozmiarów. W ofercie donice ogrodowe, podłogowe a także parapetowe. Firmy te gwarantują, że ich produkty to design zgodny z najnowszymi trendami mody w świecie dekoracji wnętrz i ogrodów.
Zapraszamy do działu Doniczki po te małe i duże, owalne i kwadratowe, po wysokie i niskie. Znajdziecie tam i gładkie i chropowate, bez zdobień i pięknie zdobione. A kolory? Oferujemy doniczki i osłonki we wszystkich kolorach tęczy a także i w takich, których sama tęcza mogłaby im pozazdrościć.

Do każdej doniczki dobierzecie oczywiście pasującą kolorystycznie i stylistycznie podstawkę.

W dziale tym znajdziecie Państwo również  piękne wiszące kosze na kwiaty, wykonane z wikliny.

Nie można nie wspomnieć o dużym wyborze doniczek i osłonek do wysiewu i uprawy ziół. Znajdziecie i takie do domu i takie na balkon czy do ogrodu. Do wyboru, do koloru.

Jest w czym wybierać. Serdecznie zapraszamy

Aktywne filtry