Kosze wiszące to niebanalna ozdoba balkonu, tarasu, wejścia do domu czy werandy. Wykonane z wikliny i innych naturalnych surowców. Wyłożone transparentną folią co pozwala nie tylko włożyć do nich doniczkę ale również na bezpośrednie wysadzanie w nich roślin. Łańcuszki są regulowane można zatem samodzielne dopasować ich długość do tej pożądanej. ...

Kosze wiszące to niebanalna ozdoba balkonu, tarasu, wejścia do domu czy werandy. Wykonane z wikliny i innych naturalnych surowców. Wyłożone transparentną folią co pozwala nie tylko włożyć do nich doniczkę ale również na bezpośrednie wysadzanie w nich roślin. Łańcuszki są regulowane można zatem samodzielne dopasować ich długość do tej pożądanej. Wystarczy tylko odczepić zbędne ogniwka. Kosze wiszące to dzieło ludzkich rąk, dzieło naturalnie piękne.
Sadzenie kwiatów w takich koszach pozwoli im nieskrępowanie się rozrastać i tworzyć piękne, opadające girlandy. Pelargonie, surfinie czy fuksje zasadzone w wiklinowych koszach będą pięknie kwitnąć i przepięknie się prezentować.  
A wiszące truskawki? Czyż to nie idealne doniczki do ich posadzenia? Bez wątpienie kosz wiklinowy i rosnące w nim truskawki to zgrany duet. W dziale donice znajdziecie Państwo kosze o różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Zawieszenie takich koszy sprawi, że Państwa otoczenie zyska wiele naturalnego uroku.

Więcej »
Wyświetlono 1 - 9 z 9 elementów
Wyświetlono 1 - 9 z 9 elementów

Kategorie

Pomyślnie dodano produkt do porównywarki